Nilfisk MH 4M-180/860 FA magasnyomású tisztító melegítéssel
 +ÁFA
darab
Cikkszám:   884087
Részletes információk
Termék információ
Termék neve Nilfisk MH 4M-180/860 FA magasnyomású tisztító melegítéssel
Márka Nilfisk
Egység darab
Katalógusoldal megtekintése 1999
Méretek
Termék súlya (kg) 133 kg
Max. nyomás (bar) 180 bar
Motorteljesítmény (kW) 5.9 kW
Vízáramlás (L/h) 860 L/h
Hosszúságok (mm) 1010 mm
Szélesség (mm) 700 mm
Tömlő hossza (m) 10 m
Magasság (mm) 1016 mm
Gázolaj fogyasztás (kg/h) 3.5 kg/h
Gázolaj tartály űrtartalma (L) 15 L
Tápellátás 400 V / 50 Hz